Наші новини

Додана нова система відстеження Укрпошти
2020-08-27

post-tracker.info переведено на нову систему API Укрпошти. Ця система значно стабільніша і значно швидше працює, а також надає можливість відстеження трек кодів що прямують в Україну з Китаю, якщо Українським оператором виступає Укрпошта.

Тимчасове відключення відстеження з Китаю
2019-05-19

В звязку з значними затримками в отримані інформації від Китайського ресурсу (оператора), нам довелось тимчасово відключити цей напрямок. На даний момент ведеться робота по пошуку альтернативного ресурса що надає інформацію по даному напрямку а також, робота по зміні інтерфейсу користувача, для більш зручного перегляду інформації. Ближнім часом відстеження посилок з Китаю буде відновлено. Дякуємо за розуміння.

Вхід з допомогою Facebook та Google
2018-02-18

Для зручності користувачів, на post-tracker.info була додана можливість реєструватись та логуватись з допомогою Facebook та Google. Якщо у вас є побажання що до системи логування з допомогою інших ресурсів (наприклад LinkedIn, GitHub, Pinterest, Instagram, тощо.) напишіть до служби підтримки сайту і ми включимо їх в наступних релізах. Повний список систем логування, що можуть бути додані, можна знайти тут - https://github.com/omniauth/omniauth/wiki/List-of-Strategies

Відстеження посилок з Китаю
2018-02-13

Тепер на post-tracker.info ви маєте можливість відстежити посилку з Китаю. Поки що дана функція працює в тестовому режимі. У разі виникнення запитань по роботі ресурсу або побажань що до покращення post-tracker.info звертайтесь до служби підтримки (email внизу сторінки).

Відстеження посилок з США (USPS)
2018-02-13

На post-tracker.info була додана можливість відстеження посилок з США (оператором USPS). Опис до таких посилок на англійській мові, якщо це викликає незручність, напишіть на службу підтримки (email адреса внизу сторінки) і реалізаця автоматичного перекладу описів буде включена в наступні релізи.

Розсилка на сайті
2018-01-13

Окрім розсилки емейлів про зміну статусів трек кодів, ми додали розсилку новин сайта. Якщо ви бажаєте відписатись від тої, чи іншої розсилки, це можна зробити на сторінці редагування профілю (кнопка з вашим емейлом в меню).

Реклама на сайті
2017-03-25

Користувачі, що використовують мобільні пристрої вже мабуть зауважили, що на мобільній версії нашого сайта вже кілька тижднів можна натрапити на рекламні повідомлення. Сподіваюсь вони вам не дошкуляють. Зараз прийшов час і для основної версії сайта. Це необхідно, щоб мати можливість вкладати кошти в розвиток нашого ресурсу. Якщо реклама на сайті вас обурює, не влаштовує, відштовхує від користування ним, або роздратовує; є за великою, в недоречному місці і т.п. (викликає будь-які негативні емоції), будь-ласка напишіть свою думку на наш емейл. Будьте певні, нам важливий кожен відгук по роботі, чи вигляду нашого ресурсу. Дякуємо. Адміністрація post-tracker.info.

Кнопка для додавання трек коду на головній сторінці
2017-03-18

Тепер, на головній сторінці, поруч з кнопкою для пошуку трек-коду зявилась кнопка для додавання поточного номеру до власних трек-кодів. По цій кнопці ви переходите в приватний кабінет та для вас відкривається вікно редагування/збереження трек-коду з вказаним номером. Вам достатньо тільки підтвердити додавання, або ж вказати опис та додати. Сподіваємось ця функція вам сподобається. Особливо зручно її використовувати з розширенням для Chrom. Адже використовуючи це розширення ви можете виділяти трек-коди на бідь якій сторінці в інтернеті, а тоді по одному кліку переходити на наш сайт з автоматичним відстеженням виділеного. А тепер достатньо ще раз клікнути на кнопку Додати ("+" на головній сторінці), щоб занести новий трек-код в приватний кабінет. Відгуки про новий функціонал, а також побажання по роботі ресурсу ви можете надсилати на емейл адміністрації (вказаний внизу сторінки). Дякуємо за те, що залишаєтесь з нами.

Вийшло офіційне розширення post-tracker.info для бравзера Chrome
2017-03-14

Від тепер доступатись до нашого сайта ще легше. Просто встановіть розшинення для бравзера Chrome і отримайте доступ до нашого ресурсу в один клік. А також при виділені трек-коду на будь якій сторінці/сайті в бравзері Chrome ви побачите випадаюче вікно з кнопкою для миттєвого переходу на наш ресурс з автоматичним відстеженням виділеного коду.

Виділення трек кодів в приватному кабінеті
2016-05-07

Від тепер користуватись приватним кабінетом буде ще більш зручніше. Ваші трек коди будуть виділятись кольоровими маркерами в залежності від їх статусу: Червоний - дані не зареєстровані в системі, або інші можливі помилки (повернення, неможливість вручення, тощо) Зелений - посилка прибула, але ще не вручена, або передана курєру для вручення Чорний - Посилку отримано (адресатом, членом родини, тощо) Жовтий - посилка в дорозі (всі решта статуси). Ми робимо все щоб покращити наш ресурс. Якщо у вас виникнуть додаткові побажання чи пропозиції по роботі сайта, надсилайте емейл на адресу служби підтримки (внизу сторінки). Сподіваємось вам подобається користуватись нашим сайтом. Адміністрація post-tracker.info